مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

تاثیر کاه غنی شده

0
0

سلام، غنی سازی کاه با اوره و ملاس … در پرواربندی گوسفند، ضریب تبدیلش چشمگیره؟ در صورت استفاده از کاه غنی شده در کنسانتره نسبت ترکیبات تغییر می کند؟

 • ابوذر 1 سال قبل سوال کرد
 • آخرین ویرایش 1 سال قبل
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

درود بر شما، در صورت داشتن جیره ای متوازن، با استفاده از کاه غنی شده بوسیله اوره و ملاس می‌توان ضریب تبدیلی مشابه با زمان استفاده از علوفه حاصل نمود. در زمان استفاده از کاه غنی شده، میزان ترکیبات کنسانتره تغییری نکرده و کاه اغلب جایگزین علوفه می شود. با این حال اگر در کنار کاه غنی شده از یونجه نیز استفاده شود، میزان پروتئین کنسانتره می‌تواند مقادیری کاهش پیدا کند. موفق باشید

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید