مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

درباره ما

مجتمع تولیدی و صنایع تبدیلی دستچین عالی

واحد تولید روغنهای گیاهی

شرکت مواد غذایی دستچین عالی در سال 1395 با کسب مجوزهای لازم از سازمان جهاد کشاورزی و سازمان غذا و دارو اقدام به راه اندازی و افتتاح واحد تولید روغنهای گیاهی خاص با برند تجاری ” دستچین ستاره ” نمود. محصولات تولیدی این واحد دارای نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو می باشند.

واحد خشک کن مواد

شرکت مواد غذایی دستچین عالی در سال 1390 در ادامه فعالیتهای خود اقدام به راه اندازی واحد خشک کن صنعتی محصولات کشاورزی نمود. نوع سیستم خشک کن مورد استفاده روتاری و از جنس استیل 316 می باشد. منبع تأمین انرژی این سیستم توسط برق و گاز تأمین می گردد. اجزاء خط خشک کن به صورت continuous (پیوسته) طراحی و ساخته شده  اند و اجازه می دهند انواع مواد با منشاء گیاهی و دارای رطوبت تا 80 درصد را پس از ورود به روتاری درایر طی بازه زمانی حداکثر 60 دقیقه ای خشک، خنک و در صورت نیاز پودر نموده و با رطوبت زیر 10 درصد تحویل دهد.

ویژگی های اختصاصی واحد خشک کن عبارتند از:

قابلیت کنترل سرعت انتقال مواد اولیه ورودی به دستگاه روتاری درایر

قابلیت کنترل سرعت حرکت مواد در درون روتاری درایر

قابلیت کنترل دما در طول فرآیند از 60 درجه تا 300 درجه سانتیگراد

قابلیت کنترل سرعت تخلیه بخار طی فرآیند عملیات حرارتی

قابلیت تفکیک مواد خروجی از نظر اندازه ذرات

قابلیت پودر نمودن مواد خشک شده خروجی

واحد تولید خوراک دام

شرکت مواد غذایی دستچین عالی در سال 1387 با اخذ مجوز های لازم از سازمان جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع خوراک دام سبک و سنگین آغاز کرد.

کلیه محصولات تولید شده در واحد تولید خوراک دام دارای شماره ساخت تولید از سازمان دامپزشکی می باشند.

کلیه مراحل شامل: تخلیه مواد اولیه، انبارش، تولید، بسته بندی و ارسال به مقصد، تحت نظارت ناظر سازمان دامپزشکی (دکتر دامپزشک) انجام می گیرد.

about

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید