مجتمع تولیدی و صنایع تبدیلی دستچین عالی

واحد تولید خوراک دام

شرکت مواد غذایی دستچین عالی در سال 1387 با اخذ مجوز های لازم از سازمان جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع خوراک دام سبک و سنگین آغاز کرد.

کلیه محصولات تولید شده در واحد تولید خوراک دام دارای شماره ساخت تولید از سازمان دامپزشکی می باشند.

کلیه مراحل شامل: تخلیه مواد اولیه، انبارش، تولید، بسته بندی و ارسال به مقصد، تحت نظارت ناظر سازمان دامپزشکی (دکتر دامپزشک) انجام می گیرد.

واحد خشک کن مواد

شرکت مواد غذایی دستچین عالی در سال 1390 در ادامه فعالیتهای خود اقدام به راه اندازی واحد خشک کن صنعتی محصولات کشاورزی نمود. نوع سیستم خشک کن مورد استفاده روتاری و از جنس استیل 316 می باشد. منبع تأمین انرژی این سیستم توسط برق و گاز تأمین می گردد. اجزاء خط خشک کن به صورت continuous (پیوسته) طراحی و ساخته شده  اند و اجازه می دهند انواع مواد با منشاء گیاهی و دارای رطوبت تا 80 درصد را پس از ورود به روتاری درایر طی بازه زمانی حداکثر 60 دقیقه ای خشک، خنک و در صورت نیاز پودر نموده و با رطوبت زیر 10 درصد تحویل دهد.

ویژگی های اختصاصی واحد خشک کن عبارتند از:

  • قابلیت کنترل سرعت انتقال مواد اولیه ورودی به دستگاه روتاری درایر
  • قابلیت کنترل سرعت حرکت مواد در درون روتاری درایر
  • قابلیت کنترل دما در طول فرآیند از 60 درجه تا 300 درجه سانتیگراد
  • قابلیت کنترل سرعت تخلیه بخار طی فرآیند عملیات حرارتی
  • قابلیت تفکیک مواد خروجی از نظر اندازه ذرات
  • قابلیت پودر نمودن مواد خشک شده خروجی

واحد تولید روغنهای گیاهی

شرکت مواد غذایی دستچین عالی در سال 1395 با کسب مجوزهای لازم از سازمان جهاد کشاورزی و سازمان غذا و دارو اقدام به راه اندازی و افتتاح واحد تولید روغنهای گیاهی خاص با برند تجاری ” دستچین ستاره ” نمود. محصولات تولیدی این واحد دارای نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو می باشند.

درباره ما