مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

فیلم های آموزشی

فیلم های آموزشی

رسیدگی به سم دام های سنگین و سبک
توسط فیلم های آموزشی در:

پرورش گوسفند در کشور هندوستان، یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان سومی از رونق بسیار زیادی برخوردار است. از آنجا که در هندوستان کشاورزی به صورت وسیعی رواج دارد لذا قیمت علوفه مورد نیاز نیز پائین بوده و بازار پرمصرف گوشت برای تأمین نیاز غذایی جمعیت زیاد...

معرفی گوسفند نژاد شاروله
توسط فیلم های آموزشی در:

گوسفند شاروله از سودزاترین و راحت ترین نژادها برای پرورش گوسفند است که گوسفند نر شاروله به طور متوسط 130 کیلوگرم گوسفند ماده شاروله تا 90 کیلوگرم وزن دارد.

رسیدگی به سم گاو شیری و گوسفند
توسط فیلم های آموزشی در:

رسیدگی به سم گاو شیری و همچنین سم گوسفند در دامداری ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. به یاد داشته باشید که آسیب های جزئی وارده به سم دام ها چنانچه در مراحل اولیه تشخیص داده نشده و درمان نشوند، سم دام دچار عفونت شده و درد جانکاه آن باعث از دست...

سم چینی گاو به روش دامداران ژاپنی
توسط فیلم های آموزشی در:

سم چینی منظم در دامداری ها در کنار رعایت بهداشت عمومی  دامداری راهکار مؤثری برای کنترل درماتیت انگشتی و جلوگیری از لنگش در گاوداری ها و فارم های پرورشی است.

پرورش گوسفند سافولک و آشنایی با آن
توسط فیلم های آموزشی در:

گوسفند نژاد سافولک از محبوبیت زیادی برخوردار است و علت آن نیز رشد سریع و افزایش وزن نسبتاً ناگهانی آن است و نسبت زیادی از وعده غذای گوسفند سافولک به بافت پروتئینی و تولید گوشت تبدیل می شود و همچنین در تولید مثل گوسفند سافولک هم نسبتاً فعال هستند و لذ...

گاوداری تمام اتوماتیک در آمریکا
توسط فیلم های آموزشی در:

یازدید از یک گاوداری تمام اتوماتیک در آمریکا، در این بازدید با قسمتهای مختلفی شامل شیردوشی تمام اتوماتیک ، حمل شیر ، محل استراحت گاوهای شیرده و تغذیه گاو شیرده آشنا می شویم.

مراحل شیردوشی در 1 گاوداری صنعتی شیری
توسط فیلم های آموزشی در:

در این ویدیو با مراحل شیردوشی گاو در یک گاوداری صنعتی شیری شامل: ضدعفونی پستان گاو قبل از دوشش ، دوشیدن مکانیزه گاو ، تمیز کردن پستان گاو بعد از دوشش و ... آشنا می شوید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید