مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

پودر خرما جهت تغذیه دام ، تولید صنعتی و بهداشتی

واحد مکانیزه تولید و فروش پودر خرما

تصویر پودر خرما و پلت خرما

قیمت پودر خرما مناسب و اقتصادی است و محصولی ایده آل برای استفاده در کارخانه تولید خوراک دام و طیور، دامداری ها و واحدهای پرورش اسب ، پرورش گوسفند ، پرورش گاو و پرورش شترمرغ است. این محصول بسیار خوش خوراک و پرانرژی بوده و حاصل از خشک کردن و فرآوری تفاله خرمای کارخانه های تولید کنسانتره خرما می باشد که شامل هسته و پالپ خرما حدود (50 به 50) بوده و دارای مقادیر بالایی از انرژی، پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی (آهن فراوان، فسفر، کلسیم و پتاسیم قابل توجه) می باشد. قیمت فروش پودر خرما با توجه به ارزش غذایی و تولید بهداشتی آن اقتصادی است. پودر خرما دارای الیگوساکارید خاصی به نام مانان (فیبر مانان) است که موجب پایداری جدار دیواره روده و کاهش فعالیت باکتری های پاتوژن می شود. طی فرآیند تولید، هسته های خرما کاملاً آسیاب و پودر شده اند ولذا توسط سیستم گوارش دام کاملاً هضم می شوند. اخیراً در خرما ماده ای به نام دیوستولنس (Diostulence) کشف شده که خاصیت مشابه با کورتیزون (ضد التهاب،  ضد آلرژی و حساسیت) داشته و اصطلاحاً به آن کورتیزون گیاهی می گویند. پودر خرما سرشار از ویتامین های A (بتاکاروتن) ، E ، C ، B2 ، B1 بوده و همچنین دارای مواد ضد سرطان و ضد اسهال بسیار مؤثر می باشد.
تولید پودر خرما در مجتمع صنایع تبدیلی دستچین توسط خط تولید تمام صنعتی صورت می گیرد و محصول حاصل ( مخلوط گوشت و هسته خرما ) است که در شرایط کاملاً بهداشتی، خشک و در چند مرحله آسیاب می شود و پس از طی مرحله خنک سازی در کیسه های 40 کیلوگرمی بسته بندی می گردد. محصول نهایی با بهترین کیفیت ممکن از چرخه تولید خارج می شود و گزینه ای بسیار مناسب، مقرون به صرفه و مطمئن برای استفاده در جیره غذایی دام سبک، دام سنگین، پرورش اسب، شتر مرغ و مرغ تخم گذار در کارخانجات تولید خوراک دام و طیور ، دامداری ها و واحدهای پرورشی طیور می باشد.

ویژگی های پودر خرما ی تولید شده در کارخانه مجتمع صنایع تبدیلی دستچین:

1) دارای پروانه ساخت از سازمان دامپزشکی است.
2) قیمت پودر خرما مناسب و مقرون به صرفه است.

3) کاملاً نرم شده است. (مش شماره ۳)
4) کاملا خشک و با رطوبت زیر ۱۰% بسته بندی می شود.
5) محصول تولیدی به دو شکل پودر و پلت در دسترس متقاضیان می باشد.
6) در کیسه ۴۰ کیلوگرمی بسته بندی شده است.
7) به دلیل تولید صنعتی، حداکثر ارزش غذایی آن حفظ گردیده است.
8) به دلیل تولید صنعتی، فاقد هر گونه آلودگی میکربی و قارچی است و دامداران می توانند با خیالی آسوده از آن در جیره غذایی دام های خود استفاده کنند.
9) دارای قابلیت ماندگاری بالا بوده و به راحتی در انبار دور از رطوبت تا 6 ماه قابل نگهداری است.

آنالیز و ارزش غذایی پودر خرما ی صنعتی تولیدی در مجتمع صنایع تبدیلی دستچین:
ماده خشک: ۹۳.۳%
پروتئین خام: ۸.۳۲%
چربی: ۳.۲۷%
خاکستر: ۵.۷۱%
فیبر(ADF): %32.4
فیبر(NDF): %45.1
انرژی(DE): MCal/Kg 2.57
انرژی(ME): MCal/Kg 2.15
انرژی(NEL): MCal/Kg 1.31

مقادیر مصرف تقریبی در گونه های مختلف دام ( درصد از جیره متراکم):
گاو کم شیر و متوسط شیر 10 تا 15 درصد
گاو گوشتی 15 تا 20 درصد
گوساله 5 درصد
گوسفند و بز 5 تا 10 درصد
شترمرغ و طیور تخم گذار 3 تا 5 درصد

جهت اخذ قیمت فروش پودر خرما و سفارش محصول با شماره 03137266610 تماس حاصل کنید

واحد مکانیزه تولید و فروش پودر خرما

پروانه ساخت پودر خرما از سازمان دامپزشکی

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید