مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

پرورش دام گوسفند و بز

0
0

سلام

من ۱۰۰ملیون سرمایه با ۳ هکتار زمین کشاورزی با اب دارم (سنندج زندگی میکنم). رشته خودم مددکار اجتماعی تو این زمینه کار نکردم. میخواهم تو دام سرمایه گزاری کنم سر رشته ندارم ممنون میشم کمک کنید. و بگید از کجا شروع کنم یا اصلا میتونم شروع کنم؟ تنها چیزی که میدونم علاقه به این کاره و ۲۷ سال سن دارم

 • شاهین 2 سال قبل سوال کرد
 • آخرین ویرایش 2 سال قبل
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

شما در استانی قرار دارید که از آب و هوای خوبی برخوردار است و دامداری و پرورش گوسفند در آنجا رونق داشته و مرسوم است، این اتفاق خوبی است.

اینکه 3 هکتار زمین کشاورزی در اختیار دارید به این معنی است که نیازی به اجاره کردن محل ندارید، ضمن اینکه زمین مورد نظر کشاورزی است و می توانید بخشی از علوفه مورد نیاز را از طریق زمین خود تأمین نمائید که باعث صرفه جویی در هزینه خوراک دام خواهد شد، این هم اتفاق خوبی است.

اشاره ای نکرده اید که در زمین مورد نظر محلی که بتوان گله گوسفند در آن نگهداری کرد موجود است یا نه! به یاد داشته باشید که دام سبک (گوسفند و بز) همیشه با خطر سرقت مواجه هستند!!! در صورتیکه محل سرپوشیده و ایمن برای نگهداری آنها داشته باشید، باز هم اتفاق خوبی است و در غیر این صورت حتما باید محل سرپوشیده و ایمن و دارای آب آشامیدنی سالم و کافی برای پرورش و نگهداری آنها فراهم کنید.

اشاره کرده اید که مبلغ 100 ملیون تومان سرمایه نقدی در اختیار دارید. این مبلغ می تواند با توجه به اینکه نیازی به اجاره محل و صرف هزینه برای آن نداشته باشید، برای شروع کار و راه اندازی یک دامداری کوچک کافی باشد.

اشاره کرده اید که در زمینه پرورش گوسفند تجربه ای ندارید، اینجای کار خوب نیست. توصیه می کنیم که در ابتدا در این زمینه قدری تجربه پیدا کنید و سپس اقدام به سرمایه گذاری کنید. برای کسب اطلاعات از طریق آموزش، به سازمان جهاد کشاورزی شهرستان و یا مرکز استان خود مراجعه نموده و درخواست کنید چنانچه در زمینه پرورش گوسفند کلاس آموزشی برگزار می کنند شما نیز در آن کلاسها شرکت نموده و اطلاعات خود را افزایش دهید و سپس اقدام به سرمایه گذاری کنید.

دامپروری به شیوه علمی و با تلفیق تجربه می تواند درآمدزایی خوبی داشته باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما

 

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید