مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

میزان و نوع مصرف کنسانتره برای میش های هتروزیگوت

0
0

سلام
یک مجموعه کوچک پرورش گوسفند داشتی از نژاد افشار با ژن برولا ( هتروزیگوت) راه اندازی کرده ام،
در حال حاضر میش ها حدود 6 ماهه و قوچ ها 8 ماهه هستند،
طی این سه ماهه قبل که در مجموعه من هستند با جیره غذایی دست ساز پیش رفتم، و الآن تصمیم دارم که با یک جیره غذایی منظم و کاملا حرفه ای برای فلاشینگ و دوران آبستنی و همینطور شیردهی برای میش ها پیش بروم، قوچ ها هم همینطور، ممنون ميشوم راهنمايي کنید که من باید از کدام یک از کنسانتره های شرکت شما برای میش ها و کدام یک برای قوچ ها برای دوره قبل از قوچ اندازی اسفاده کنم،
و آیا نیازی به استفاده از مکمل های ديگر هم هست يانه؟ مثل پروبیوتیک و مواد معدنی و ویتامینها ديگر،،،
ممنون ميشوم اگر راهنماييم کنید

 • جواد مقدم 2 سال قبل سوال کرد
 • آخرین ویرایش 2 سال قبل
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

برای میش ها متناسب با دوره ی پرورشی فلاشینگ، آبستن سنگین و شیرده، کنسانتره دستچین وجود دارد. همچنین کنسانتره عمومی بز و گوسفند دستچین مطابق توصیه های مطرح شده در داخل توضیحات این کنسانتره را می توان برای قوچ ها استفاده کرد. در داخل کنسانتره های دستچین مواد معدنی و ویتامین و درمانی مورد نیاز دام لحاظ شده است و نیاز به افزودنی های دیگر نیست.

می توان از کنسانتره های عمومی گوسفند و بز دستچین مطابق با دستورالعمل آنها در دوره های نگهداری میش، آبستنی سبک میش، قوچ و بز نر در حال رشد و قوچ و بز نر مولد استفاده کرد که میزان مورد استفاده از کنسانتره در این دام ها متفاوت است و در توضیحات مشخصات کنسانتره ها در سایت مقادیر مصرف قید گردیده است.

برای مشاهده اطلاعات انواع کنسانتره دام سبک اینجا کلیک کنید

موفق باشید

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید