مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

میزان جیره مورد نیاز هر میش ماده + بره آن

0
0

سلام، 20 گوسفند میش ماده دارم، زمین علوفه دار ندارم و در منطقه ما صحرا خشک است. اصلا هزینه خوراک و علوفه گوسفندها قابل تحمل نیست و زاد و ولد آنها جواب نمی دهد! آیا کار من مشکل دارد یا همه اینگونه هستند؟

 • حسن رفرم2 1 سال قبل سوال کرد
 • آخرین ویرایش 1 سال قبل
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

درود بر شما، بله در حال حاضر به دلیل بالا بودن قیمت نهاده های دامی، این مشکل برای اغلب پرورش دهندگان وجود دارد. تنها توصیه ای که به آن دسته از پرورش دهندگانی که با مشکلی مشابه شما روبرو هستند می توان ارائه نمود این است که از منابع خوراکی ارزان قیمت و ضایعات کشاورزی و غذایی برای پشت سر گذاشتن و مدیریت این بحران استفاده کنند. موفق باشید

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید