مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

مقدار کاه و یونجه مصرفی همراه با کنسانتره گوسفند پرواری دستچین؟

0
0

سلام
کنسانتره پرواری دستچین با چه مقدار کاه و یونجه در اختیار بره پرواری قرار بگیرد؟

 • پاکدل 2 سال قبل سوال کرد
 • آخرین ویرایش 2 سال قبل
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

مقدار مصرف کاه و یونجه ای که در پاسخ به سئوال شما توصیه می شود بر اساس آنالیز جیره کنسانتره بره پرواری دستچین است.

اوایل دوره پرواربندی، متناسب با مقدار کنسانتره ای که روزانه و در هر وعده طبق توصیه دستچین در اختیار بره قرار می دهید، معادل 50 درصد وزن کنسانتره، مخلوط کاه گندم و یونجه نیز با کنسانتره مخلوط کرده و در اختیار بره قرار دهید.

به مرور زمان و متناسب با افزایش وزن بره، باید تدریجا از مقدار مصرف علوفه در جیره روزانه کاسته شود به نحویکه نسبت وزنی 50-50 کنسانتره به علوفه در اوایل دوره و زمانی که وزن بره ها بین 25 تا 35 کیلوگرم بوده است، تدریجا و متناسب با افزایش وزن بره به سود کنسانتره تغییر یافته و در اواخر دوره و اوج وزن گیری به 70-30 به سود کنسانتره تغییر یافته باشد.

به طور خلاصه در اوایل دوره با بره های بین 25 تا 35 کیلوگرم، مقدار علوفه در هر وعده باید معادل 50% وزن کنسانتره باشد و هر چه به پایان دوره پرواربندی نزدیک می شوید مقدار علوفه به سود کنسانتره کاهش یابد تا جایی که در اوج وزن گیری (بره با وزن 50 کیلو) مقدار علوفه معادل 30% وزن کنسانتره باشد.

برای اینکه در باره کنسانتره بره پرواری دستچین بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

موفق باشید

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید