مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

قیمت کنسانتره گاو پر شیر؟

0
0

با سلام، اگه ممکنه پیش فاکتور کنسانتره پر شیر رو ارسال بفرمایید

 • پارسا 1 سال قبل سوال کرد
 • آخرین ویرایش 1 سال قبل
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

به طور معمول برای صدور و ارسال پیش فاکتور، مشخصات درخواست کننده شامل: نام متقاضی، آدرس و شماره تماس و همچنین مقدار محصول مورد تقاضا باید مشخص شده باشد. در صورتیکه نیاز به صدور پیش فاکتور رسمی می باشد لطفا با قسمت فروش کارخانه به شماره 03137266610 تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را در اختیار قرار دهید تا نسبت به صدور پیش فاکتور اقدام شود.

در صورتیکه مراد شما از پیش فاکتور، فقط اطلاع داشتن از قیمت فروش این محصول است، در حال حاضر قیمت فروش هر کیلو کنسانتره پرشیر 2310 تومان در کارخانه واقع در استان اصفهان می باشد. در صورت تمایل به سفارش و خرید می توانید با کارخانه تماس حاصل فرمائید.

موفق باشد

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید