مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

جیره غذایی تقویتی برای بز و میش آبستن ماه اخر آبستنی

0
0

سلام

خواهشم از خدمتتون اینه که یک جیره غذایی تقویتی غیراز یونجه، جو، مکمل، سبوس و کاه که الان دارن مصرف میکنند به بنده اعلام کنید چون دامهام ضعیف هستند میخوام تقویتشون کنم. ممنون میشم اگر سریع پاسخ بدید.

با سپاس فراوان از مجموعه دستچین

 • شاهرخ 1 سال قبل سوال کرد
 • آخرین ویرایش 1 سال قبل
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

رشد و افزایش وزن جنین در ماه آخر آبستنی میش ها سرعت زیادی پیدا می کند. چنانچه جیره میش ها در این دوره از نظر ارزش غذایی فقیر باشد با توجه به اینکه سرعت رشد و افزایش وزن جنین در ماه آخر آبستنی افزایش چشمگیری پیدا می کند لذا برای جبران آن اندام میش مادر با تحلیل روبرو می گردند. از یک طرف میش ضعیف و لاغر می شود و از طرف دیگر باعث تضعیف رشد جنین می گردد.

بهترین توصیه این است که بدون ضایع کردن وقت، از کنسانتره آماده آبستن سنگین که کامل و در برگیرنده همه نیازهای غذایی میش در ماه آخر آبستنی است استفاده کنید.

در مورد کنسانتره میش آبستن سنگین اینجا را مطالعه کنید.

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید