مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

تغذیه بره تازه متولد شده با غذای کمکی

0
0

سلام خدمت همه زحمت کشان عرصه دامداری، از کارشناس محترم تقاضا دارم درباره تغذیه بره تازه متولد شده با غذای کمکی راهنمائی بفرمایند. اسیدوز با غذای کمکی تلفات زیادی را به دامدار تحمیل می کند. راه حل چیست؟ منظورم از غذای کمکی جایگزین شیر هست.

 • 0912361xxxx 2 سال قبل سوال کرد
 • آخرین ویرایش 2 سال قبل
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

اسیدوز ارتباطی با جایگزین شیر ندارد و اگر شیر خشک در دمای مناسب ۴۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد به خوبی حل نشود بره یا بزغاله دچار اسهال می شود. برای پیشگیری از اسهال در اثر مصرف شیر خشک، توصیه می شود که دقت شود شیر خشک در دمای مناسب حل شده و سپس مورد استفاده قرار گیرد. نکته مهم دیگر نیز استفاده از استارتر مخصوص و استاندارد می باشد. مانند کنسانتره استارتر بره و بزغاله دستچین که برای رشد بهتر بره‌ها و بزغاله ها در کنار شیرخشک بهترین گزینه است.

موفق باشید

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید