مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

تغذیه بره تازه تولد با استفاده از جایگزین شیر

0
0

با سلام
از کارشناس محترم تقاضا دارم در باره تغذیه بره تازه متولد شده با استفاده از غذای کمکی جایگزین شیر که باعث اسیدوز و تحمیل تلفات می شود توضیح دهید.

 • 0912361xxxx 1 سال قبل سوال کرد
 • آخرین ویرایش 1 سال قبل
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

اسیدوز ارتباطی با جایگزین شیر ندارد. اگر شیر خشک در دمای مناسب بین 40 تا 60 درجه سانتیگراد به خوبی حل نشود حیوان دچار اسهال می شود. برای پیشگیری از اسهال در اثر مصرف شیر خشک، توصیه می شود که شیر در آب با دمای مناسب حل شود.

نکته مهم دیگر نیز استفاده از استارتر مخصوص تولید شرکت دستچین است که برای تغذیه و رشد بهتر بره ها در کنار استفاده از شیر مادر یا شیر جایگزین طراحی شده و به خوبی عمل می کند.

 

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید