مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

بازدهی روزانه

0
0

با سلام
بعضی از کارخانه های خوراک دام فرمولی رو بدست اوردن که روزانه برای 400 تا ۶00 گرم افزایش وزن برای بره پرواری داره. آیا مجموعه شما هم اینچنین کنسانتره ای داره؟ کیلوی جند؟

 • نوروزی 1 سال قبل سوال کرد
 • آخرین ویرایش 1 سال قبل
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

در مورد سئوال اول و سئوال دوم شما، بر مبنای اطلاعاتی که تاکنون در اختیار داشته ایم، دستیابی به 400 تا 600 گرم افزایش وزن در گوسفندهای نژاد ایرانی بعید به نظر می رسد و لذا کارشناسان این مجموعه مطابق با آموخته ها، اطلاعات و تجربیات سال هایی که در حال فعالیت بوده اند بر این باور و اعتقاد هستند که در صورتیکه جیره غذایی مناسب برای گوسفندهای نژاد ایرانی فراهم باشد افزایش وزن تا 300 گرم در روز واقع بینانه و عملی است.

در مورد سئوال سوم شما، جهت اخذ قیمت با کارخانه به شماره 37266610 031 تماس حاصل بفرمائید.

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید