خوراک دام

پرورش گاو شیری و شناخت نیازهای گاو شیری

پرورش گاو شیری و شناخت نیازهای گاو شیری به منظور به حداکثر رساندن همزمان تولید شیر، سلامت گاو و موفقیت تولیدمثلی در گله گاو شیری

تشخیص کتوز در گاوها به ابزار و شیوه تشخیص نیاز دارد

تشخیص کتوز در گاو ها از آنجا اهمیت پیدا می کند که کتوز تحت بالینی بر سلامت و بازده هر گاو اثر منفی می گذارد و ضروری است که تشخیص و درمان آن به موقع صورت گیرد.

خوراک دام دامداری باید فاقد آلودگی میکروبی باشد

خوراک دام دامداری باید فاقد آلودگی میکروبی باشد چرا که با انتقال آلودگی از طریق خوراک به بهاربندها، آلودگی منتشر شده و ممکن است زیان شدیدی متوجه اقتصاد دامداری شود.

علوفه تخمیری یک منبع خوراک با ارزش برای گاوهای تازه زا

علوفه تخمیری یک منبع خوراکی با ارزش برای گاوهای تازه زا است زیرا نیاز انرژی گاوها در اوایل شیردهی به طور چشمگیری بالا است که با مصرف انرژی از طریق جیره به طور کامل تأمین نمی شود.

برنامه پرورش تلیسه و گوساله و ارزیابی آن

برنامه پرورش تلیسه و گوساله و نتایج عملکرد آن باید قبل از اولین زایش و بعد از اولین زایش هر ماه تحت ارزیابی قرار داشته باشد.

سامانه شیردوش گاوداری را به درستی مدیریت کنید

سامانه شیردوش گاوداری و تمامی اجزای مرتبط با آن باید دائماً تحت بازرسی و کنترل باشند تا از درستی عملکرد سامانه و استحصال شیر سالم اطمینان داشته باشید چرا که نتیجه همه تلاش ها توسط سامانه شیردوشی گاوداری نمایان می شود.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir