مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

خوراک دام

زایمان گاو و آنچه که باید در نظر داشت

زایمان گاو در موارد توأم با سخت زایی در صورت کمک غیراصولی هنگام خروج گوساله می تواند سبب آسیب به دستگاه تولیدمثل، آسیب به دستگاه عضلانی استخوانی و زمین گیری گاو شود.

خوراک مرطوب TMR به مقدار بیشتری مورد علاقه گاوهاست

خوراک مرطوب TMR به مقدار بیشتری مورد علاقه گاوهاست اما میزان بهینه آن چقدر است و آیا جیره می تواند بسیار مرطوب باشد؟

از شیرگرفتن گوساله و شروع فعالیت شکمبه

از شیرگرفتن گوساله به مقدار بسیار زیادی به برنامه خوراندن جایگزین شیر و شیر و همچنین مصرف استارتر توسط گوساله بستگی دارد.

مایکوتوکسین ها دیده نمی شوند، چگونه خطر آنها بر دام را بکاهیم

مایکوتوکسین ها موجودات زنده ای نیستند که بتوانیم آنها را ببینیم، حس کنیم یا بو کنیم، بنابراین چگونه می توانیم خطر وجود آنها را در دام کاهش دهیم؟

گاوهای شیری و تغییرات متابولیسمی در دوره انتقال

گاوهای شیری در طی دوره انتقال تغییرات متابولیسمی بزرگی را متحمل می شوند که لزوم توجه در رابطه با اسیدهای آمینه، وضعیت کلسیمی و کتوز تحت بالینی نزد گاوهای دوره انتقال را آشکارتر می کند.

زخم سم بر تشخیص فحلی گاو اثر می گذارد؟

زخم سم فعال تشخیص فحلی گاو را دچار مشکل می کند و زمان نشخوار در گاوهایی که پای آنها متورم است ممکن است به مدت 2 ساعت در روز کمتر باشد.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید