مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

Blog – Grid

مایکوتوکسین ها دیده نمی شوند، چگونه خطر آنها بر دام را بکاهیم
توسط: در: دام سنگین, وبلاگ

مایکوتوکسین ها موجودات زنده ای نیستند که بتوانیم آنها را ببینیم، حس کنیم یا بو کنیم، بنابراین چگونه می توانیم خطر وجود آنها را در دام کاهش دهیم؟

انتخاب میش های جایگزین در پرورش گوسفند
توسط: در: دام سبک, وبلاگ

انتخاب میش­ های جایگزین در گله های گوسفند به سن، عملکرد نژاد، در دسترس بودن و هزینه حمل­ و­ نقل آنها در مناطق و فصول مختلف سال بستگی داشته و بر همین مبنی نیز ارزیابی می­ شوند.

گاوهای شیری و تغییرات متابولیسمی در دوره انتقال
توسط: در: دام سنگین, وبلاگ

گاوهای شیری در طی دوره انتقال تغییرات متابولیسمی بزرگی را متحمل می شوند که لزوم توجه در رابطه با اسیدهای آمینه، وضعیت کلسیمی و کتوز تحت بالینی نزد گاوهای دوره انتقال را آشکارتر می کند.

بیماری آفت دهان گوسفند و بز ( Scabby mouth )
توسط: در: دام سبک, وبلاگ

بیماری آفت دهان نوعی بیماری ویروسی بسیار مسری در گوسفندان و بزها می­ باشد. معمولا بره­ ها و بزغاله­ ها در اولین سال زندگی خود مستعد ابتلا به این بیماری هستند.

زخم سم بر تشخیص فحلی گاو اثر می گذارد؟
توسط: در: دام سنگین, وبلاگ

زخم سم فعال تشخیص فحلی گاو را دچار مشکل می کند و زمان نشخوار در گاوهایی که پای آنها متورم است ممکن است به مدت 2 ساعت در روز کمتر باشد.

قاچاق دام زنده !!! دلایل و پیامدها
توسط: در: اخبار برگزیده صنعت دامپروری

قاچاق دام زنده همزمان با افزایش نرخ ارز صرفه اقتصادی یافت چرا که قیمت دام زنده براساس نرخ دلار در کشورهای همسایه بالاتر از قیمت آن در داخل کشور است.

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید