مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی | تولید خوراک دام و روغن های گیاهی خاص

Blog – Grid

زایمان گاو و آنچه که باید در نظر داشت
توسط: در: دام سنگین, وبلاگ

زایمان گاو در موارد توأم با سخت زایی در صورت کمک غیراصولی هنگام خروج گوساله می تواند سبب آسیب به دستگاه تولیدمثل، آسیب به دستگاه عضلانی استخوانی و زمین گیری گاو شود.

خوراک مرطوب TMR به مقدار بیشتری مورد علاقه گاوهاست
توسط: در: دام سنگین, وبلاگ

خوراک مرطوب TMR به مقدار بیشتری مورد علاقه گاوهاست اما میزان بهینه آن چقدر است و آیا جیره می تواند بسیار مرطوب باشد؟

واکسیناسیون گوسفند ، چه زمانی و چگونه؟
توسط: در: دام سبک, وبلاگ

واکسیناسیون گوسفند زمانی مفید واقع شده و در بدن گوسفند ایمنی ایجاد می کند که پرورش­ دهندگان گوسفند از نحوه عملکرد واکسیناسیون آگاه باشند.

سامانه بازار گاه مشکل سیستمی ندارد!
توسط: در: اخبار برگزیده صنعت دامپروری

سامانه بازار گاه مشکل سیستمی ندارد و برای توزیع نهاده بین کارخانجات خوراک آماده در سامانه بازار گاه، وزارت جهاد کشاورزی باید برای این کارخانجات تنخواه صادر کند.

تفاله چغندر قند و کاربرد آن در تغذیه گوسفند
توسط: در: دام سبک, وبلاگ

تفاله چغندر قند فیبر و انرژی بالایی داشته و می­ تواند به عنوان جایگزین بخشی از علوفه خشبی در جیره دام­ ها مورد استفاده قرار گیرد.

مایکوتوکسین ها دیده نمی شوند، چگونه خطر آنها بر دام را بکاهیم
توسط: در: دام سنگین, وبلاگ

مایکوتوکسین ها موجودات زنده ای نیستند که بتوانیم آنها را ببینیم، حس کنیم یا بو کنیم، بنابراین چگونه می توانیم خطر وجود آنها را در دام کاهش دهیم؟

  شرکت دستچین در سال ۱۳۹۰ با نصب تجهیزات و ماشین آلات مدرن خشک کن اتوماتیک و پیوسته، زمینه فعالیت خود را توسعه و تعمیم داد بطوریکه قادر شد تا طیف گسترده ای از خدمات عملیات حرارتی را به سایر شرکتها و کارخانجات ارائه نماید. خشک کردن انواع دانه های ارزشمند و استراتژیک محصولات کشاورزی مانند دانه سویا تا انواع پسماندهای ارزشمند خطوط تولید کارخانجات صنایع مختلف غذایی و بطور کلی انجام عملیات حرارتی در جهت حذف رطوبت و جلوگیری از فساد هرگونه فرآورده و محصولی که از نظر اقتصادی ارزشمند باشد در سبد خدمات قابل ارائه شرکت قرار گرفت.

  نشانی

  استان اصفهان، آب نیل، اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، میدان آبنیل، ناحیه صنعتی وزیرآباد

  تلفن

  ۳۷۲۶۶۶۱۰ (۰۳۱)

  ایمیل

  info[at]dastchinco.ir

  سبد خرید